6 hodnocení

DÁRKOVÁ KRABIČKA LET IT SNOW

Vánoční krabička Let it snow je tou správnou volbou, pokud chcete opravdu ohromit. Spousta nádherných českých produktů od malých tvůrců laděných do kouzelné temně modré.

Vyprodáno
1 650 Kč
Kategorie: VÁNOČNÍ DÁRKY
Doba dodání: do 10 dnů

Obsah dárkové krabičky:

  • Ručně vytočený keramický hrneček od MarSei ceramics. Jde o českou kvalitní keramiku pálenou ve vysokých teplotách. Nádherná ruční práce, každý kus je originál. Objem 250 ml, ideální na čaj nebo kávu.
  • Svíčka Vánoční stromeček z přírodního sójového vosku od české designérky Radua crystal. Nádherná vánoční vůně plná borovice, eukalyptu a malé špetky tajemství voní přesně jako čerstvý stromeček právě přinesený domů. Po vyhoření lze dózu vymýt a využít například na koření. Objem 120 ml, doba hoření 24 hodin.
  • Designové ručně vyráběné mýdlo Gingerbread z limitované vánoční edice Almara soap s hřejivou vůní medových perníčků, skořice a hřebíčku. Nádherný design v podobě perníkové chaloupky vytvoří tu pravou sváteční atmosféru při každodenní očistě. Hmotnost 100 g.
  • Zimní balzám na rty OSTĒ SWEET CARE s neodolatelnou vůní vanilkového rohlíčku od české značky OSTĒ, která vyrábí přírodní kosmetiku na bázi bio kokosového oleje. V jednom kelímku snoubí harmonickou péči složenou z prvotřídních aktivních látek, rýžového vosku, vitaminu E, výživných olejů v bio kvalitě a patentované formule kyseliny hyaluronové. Obsah 15 ml.
  • Elegantní gumička naší výroby z přírodního hedvábného saténu v půlnoční modré barvě z limitované vánoční edice. Složení: 100% přírodní morušové hedvábí.
  • Obálka s ručně psaným věnováním pro obdarovaného, svůj požadovaný text si napíšete při dokončování objednávky do poznámky.
  • Dárková krabička se soby, modrá stuha a květinová ozdoba dle sezóny.