6 hodnocení

DÁRKOVÁ KRABIČKA CHRISTMAS GINGERBREAD - RED

Vánoční krabička v klasické sváteční červené s dokonalou vůní perníku.

Vyprodáno
1 350 Kč
Kategorie: VÁNOČNÍ DÁRKY
Doba dodání: Garance doručení do Vánoc

Obsah dárkové krabičky:

  • Vánoční svíčka Adventní perníček z přírodního sójového vosku od české designérky Radua crystal. Nádherná vůně plná domácího perníku, hřebíčku, javorového sirupu, karamelu, vanilky a skořice perfektně provoní váš domov. Po vyhoření lze dózu vymýt a využít například na koření. Objem 120 ml, doba hoření 24 hodin.
  • Dva keramické hrnečky nizozemské značky HK Living, která je známá po celém světě díky svému elegantnímu nadčasovému designu. Hrnky jsou ručně glazované, proto se od sebe mohou jednotlivé kusy lehce lišit a každý kousek je originál, což na této značce milujeme nejvíc! Hrnky je možné mýt v myčce na nádobí, mají výšku 8 cm, průměr 7,5 cm a objem 180 ml. Ideální na ranní kafe!
  • Designové ručně vyráběné mýdlo Gingerbread z limitované vánoční edice Almara soap s hřejivou vůní medových perníčků, skořice a hřebíčku. Nádherný design v podobě perníkové chaloupky vytvoří tu pravou sváteční atmosféru při každodenní očistě. Hmotnost 100 g.
  • Obálka s ručně psaným věnováním pro obdarovaného, svůj požadovaný text si napíšete při dokončování objednávky do poznámky.
  • Dárková krabička se soby, vínová stuha a květinová ozdoba dle sezóny.