7 hodnocení

DÁRKOVÁ KRABIČKA VIOLET

Jarní levandulová krabička je vhodná pro každou ženu, které chcete rozzářit den a dopřát chvilku relaxace!

Vyprodáno
1 390 Kč –20 % 1 112 Kč
Kategorie: DÁRKOVÉ KRABIČKY
Doba dodání: do 14 dnů
P2260363
1 390 Kč –20 %

Obsah dárkové krabičky:

  • Stylová fialková gumička naší výroby z přírodního hedvábného saténu, která skvěle doplní každý jarní outfit a k vlasům je velmi šetrná. Složení: 100% přírodní morušové hedvábí.
  • Přírodní sojová svíčka s vůní levandulových makronek, speciální edice vyrobená přímo pro Něco krásného. Po rozhoření svíčky ucítíte uklidňující vůní levandule, mandlí a vanilky. Nádobu lze následně využít například na koření nebo oříšky. Objem 180 ml, doba hoření až 45 hodin. 
  • Koupelová sůl Time to Relax od české firmy Almara soap je určená hlavně pro uvolnění těla a zklidnění mysli po náročném dni. Obsahuje na minerály bohatou epsomskou sůl, která je proslulá svými zklidňujícími účinky a pomáhá k celkovému uvolnění. Dále obsahuje mořskou sůl, hrubou himálajskou sůl a směs bylinek – slézu, měsíčku, levandule a růže, které vodu přírodně obarví do modra. Nádhernou a zároveň zklidňující vůní soli dodávají bylinky a směs esenciálních olejů: levandule, eukalyptu a litsey cubeby. Hmotnost/objem: 450 g
  • Ajala čokoláda vyráběná v Brně z výběrových kakaových bobů nejvyšší kvality. Poznáte nezaměnitelnou chuť pravé čokolády. Je to zážitek pro všechny smysly. Tato čokoláda vám dodá potřebnou energii s minimem cukru. Obsah kakaového podílu: 85 %, váha: 45 g.
  • Obálka s ručně psaným věnováním pro obdarovaného, svůj požadovaný text si napíšete při dokončování objednávky do poznámky.
  • Kvalitní pevná dárková krabička, která lze dále využít například na drobnosti do koupelny nebo uskladnění doplňků ve skříni.
  • Květinová ozdoba ze sušených květů dle sezóny.
Zpět do obchodu