23 hodnocení

DÁRKOVÁ KRABIČKA PRO NEVĚSTY - BRIDE-TO-BE

Perfektní dárek pro každou nevěstu. Dárková krabička plná produktů určených přímo pro svatební den je skvělým způsobem gratulace budoucí nevěstě nebo dárkem na rozlučku se svobodou!

Vyprodáno
1 650 Kč
Kategorie: DÁRKOVÉ KRABIČKY
Doba dodání: do 14 dnů

Obsah dárkové krabičky:

  • Ručně šitá gumička naší výroby ze 100% přírodního morušového hedvábí v nádherném odstínu champagne. Krásný doplněk do vlasů, který nevěsta využije nejen ve svůj významný den.
  • Přírodní sójová svíčka s názvem Svatební den se speciální vůní růže, levandule a gerania. Vůně byla namíchána přímo pro Něco krásného tak, aby nevěstám při svatebních přípravách navodila tu správnou atmosféru. Svíčka je vyrobena výhradně z přírodního vosku ze sójových bobů, který neobsahuje žádné pesticidy, herbicidy ani parafín a je biologicky odbouratelný. Skleničku s víčkem lze po dohoření dále využít v domácnosti. Obsah 120 ml.
  • Hydrogelová oční maska od slovenské značky Envy therapy. Maska s chladivým efektem instantně zjemňuje kruhy pod očima a vyhlazuje vrásky. Díky jedinečné technologii materiálu, kyseliny hyaluronové, koncentrovanému obsahu kolagenu a extraktu z mořských řas okamžitě hydratuje pokožku. Oční okolí nevěsty bude krásně projasněné, odpočinuté a perfektně připravené na svatební líčení! Balení obsahuje 2 hydrogelové polštářky pod oči, obsah 6 ml.
  • Italské bio prosecco DOC Treviso Brut z vinařství La Jara pro zmírnění lehké předsvatební nervozity. Objem 375 ml.
  • Ajala čokoláda vyráběná v Brně z výběrových kakaových bobů nejvyšší kvality. Čokoláda vznikla ve spolupráci s tradiční prvorepublikovou cukrárnou Myšák. Obsahuje opravdovou 63% Ajala čokoládu a Myšákův pověstný griliáš. Je slaďoučká, karamelová, lískooříšková a k tomu všemu příjemně křupe. Ideální kombinace pro oslazení svatebního dne. Váha 45 g.
  • Obálka s ručně psaným věnováním nebo gratulací pro nevěstu. Svůj požadovaný text si napíšete při dokončování objednávky do poznámky.
  • Kvalitní pevná dárková krabička, která lze dále využít například na drobnosti do koupelny nebo uskladnění doplňků ve skříni.
  • Přírodní květinová ozdoba dle sezóny a sušené okvětní lístky uvnitř krabičky pro perfektní zážitek z rozbalování.
Zpět do obchodu